Menu
Sepetim

Biz Kimiz

2003 yılında fotoğrafçılık sektörüne 1 adet FUJIFILM Frontier 355 Minilab ile İstanbul/Sirkeci'de Kristal Fotoğrafçılık ismiyle giriş yaptık.

Uzun yıllar İstanbul/Sirkeci'de fotoğraf baskı hizmeti verdikten sonra 2015 yılında ürün yelpazemizi genişletmek adına şu an da içerisinde bulunduğumuz İstanbul/Ümraniye'de ki atölyemize geçiş yaparak ismimizi de Alin Albüm ve Fotoğraf Hizmetleri LTD. ŞTİ. olarak değiştirdik.

2015'den bu yana güvenli ve kaliteli hizmet parolası ile çıktığımız bu yolda, özgün ve kişiye özel ürünleri uygun fiyatlar ile online mağazamız olan fotobaskisepeti.com'da siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaya başladık. 

Atölyemizde 20 kişilik bir kadro ile profesyonel düğün-nişan albümleri, fotoğraf baskısı, kanvas tablo, fotoğraf çerçeveleri, magnetli ürünler, kişiye özel hediyelik ürünler, dekoratif fotoğraflı ahşap ürünler gibi bir çok özgün ürünü kendimiz tasarlayıp, kendimiz üretmeye devam ediyoruz.

Günümüz dünyasında neredeyse satın aldığınız her ürünün Çin'de üretilip ithal edildiği bir zamanda, kendi atölyemizde el işçiliği ile tamamen size özel ürünler üretiyoruz. Bunun yanı sıra, birçok fotoğraf sergisinin fotoğraf baskılarını uygun fiyatlı ve başarılı bir şekilde yaparak sanata olan tutkumuzu, kendimize has bir şekilde desteklemeye devam ediyoruz.

"Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet" anlayışıyla kurulan Alin Albüm ve Fotoğraf Hizmetleri Ltd. Şti. bugün hem üretici hem de ithalatçı firma haline gelmiştir. Şu an Türkiye'nin en büyük sublimasyon baskı hizmeti, toptan hediyelik, fotoğraf malzemeleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.